Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Pizza Golęcin

Masz ochotę na smaczną pizzę? Zastanawiasz się, która dobra pizzeria dowozi na Golęcin? Mamy dla Ciebie idealny pomysł: sprawdź menu w KokoPizza i przekonaj się, że jesteśmy pizzerią, którą polubisz i w której zechcesz częściej zamawiać. Zapraszamy!
W menu naszej pizzerii odnajdziesz kilkadziesiąt rodzajów bardzo zróżnicowanych pizz, wśród których znajdują się zarówno te z mięsem, jak i z serem, warzywami czy owocami morza. Przygotowując menu w naszej pizzerii chcieliśmy zadbać o to, aby było ono na tyle zróżnicowane, by każdy mógł znaleźć w nim taką pizzę, która pasować będzie do jego preferencji. Mamy nadzieję, że nam się to udało i również Ty znajdziesz u nas coś, co zechcesz zamówić. Jeśli jednak będzie inaczej, to pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z możliwości stworzenia swojej własnej pizzy, poprzez samodzielny dobór składników, które się na niej znajdą.
Nie zwlekaj więc, ale już teraz skontaktuj się z nami i zamów pizzę z dowozem na Golęcin w Poznaniu i pozwól na to, abyśmy dostarczyli Ci tak smakowitą pizzę, że będąc głodnym zawsze już będziesz myślał o zamówieniu w naszym lokalu. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub też złóż zamówienie za pośrednictwem strony internetowej - wybierz tę opcję, która jest dla Ciebie bardziej wygodna!